könyvelő

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon Máriaremete
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker., Máriaremetei út 187.
E-mail cím balog.jozsefne@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 02. ker., Máriaremetei út 187.
Feladat típusa Gazdasági terület - könyvelő
Illetmények juttatások Megegyezés szerinti bér.
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A katolikus intézmény mérlegképes könyvelő munkatársat keres teljes munkaidőben, bérigény megjelölésével.
A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• könyvelési feladatok teljes körű ellátása,
• főkönyv és az analitika egyeztetése,
• vevő, szállító analitika folyamatos egyeztetése,
• havi és éves zárásokban való aktív részvétel,
• tárgyi eszközökkel, beruházásokkal kapcsolatos könyvelési,
nyilvántartási feladatok ellátása,
• anyag- és eszközgazdálkodás nyomon követése,
• leltárak megszervezése, kiértékelése,
• adó és járulékbevallások előkészítése,
• statisztikák, beszámolók, jelentések készítése,
• pályázatok, projektek visszakövetése,
• törvényi változások naprakész követése,
• szabályzatok frissítése,
• pénzügyes munkatárs helyettesítése (pénztár, számlázás)
• kintlévőségek nyomon követése,
Pályázati feltételek:
• regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása,
• minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat; gazdasági területen szerzett gyakorlat,
• erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (elsősorban excellben)
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,
• pontos, körültekintő munkavégzés,
• rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód,
• számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek,
• együttműködési készség,
• büntetlen előélet.

Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• szociális szférában szerzett tapasztalat,
• egyházi szervezetnél, non-profit szférában szerzett tapasztalat,
Jelentkezési határidő 2017.07.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben

Térkép