Mentálhigiénés munkatárs

Intézmény neve Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker., Mária u. 20.
E-mail cím kalocsainoverek@gmail.com

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 21. ker., Béke tér 13.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás Egyházi fenntartású idősek otthona mentálhigiénés szakembert keres.
A munkakör betöltésének feltételei:
- Főiskola, mentálhigiénikus végzettség
- Idős emberek szeretete, szociális érzékenység
- Alkalmasság önálló, felelősségteljes munkavégzésre

Jelentkezni lehet:
sztjozsefotthon.iroda@gmail.com
Érdeklődés: a 1-276-4525/410 telefonszámon az intézményvezetőnél
Előnyök Idősgondozás területén szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.
Jelentkezési határidő 2017.09.10.

Térkép