szakmai munkatárs

Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker., Városligeti fasor 42.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker., Városligeti fasor 42.
Feladat típusa Adminisztráció - asszisztens
Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
Adminisztráció - pályázati munkatárs
Illetmények juttatások megbeszélés szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Középiskola (érettségi), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Katolikus Szeretetszolgálat központja
pályázatot hirdet „szakmai koordinátor” állás betöltésére
heti 30 vagy 40 órás munkaviszonyban
szakmai koordinátor

A SZAKMAI KOORDINÁTOR FŐ FELADATAI:
 A Szeretetszolgálat módszertani tevékenységeihez és képzéseihez kapcsolódó tevékenységekben való aktív részvétel
 Fenntartói jelentések készítése, kapcsolódó feladatok ellátása
 Napi, heti program szervezése, tárgyalások, vendégfogadások feltételeinek biztosítása
 Szakmai szervezetekkel való kapcsolattartás
 Tárgyalásokon, rendezvényeken való segítő részvétel, képviselet
 Honlap megjelenések kezelése, folyamatos frissítések
 Az igazgatók munkájának támogatása (személyi asszisztencia)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
 Legalább középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
 Professzionális számítógép felhasználói ismeretek, irodai alkalmazások (MS Office) magabiztos kezelése
 Új ismeretek elsajátításához való képesség és motiváció
 Ápolt, szolid megjelenés, a munkaadó értékrendjének elfogadása
 Világos, közérthető nyelvhasználat szóban és írásban
 Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
 Jó problémamegoldó- és együttműködési készség, kreativitás
 Jó kapcsolatteremtő képesség
 Kimagasló precizitás és megbízhatóság, diszkréció
 B kategóriás jogosítvány és aktív gépjárművezetői gyakorlat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
 Felsőfokú végzettség
 A szociális igazgatásról és szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvény, valamint 1/2000 SzCsM rendelet ismerete
 Képzések szervezésében szerzett tapasztalat
 Szociális intézmények adminisztrációjának ismerete
 Angol nyelven való gördülékeny kommunikáció
 Katolikus hitben való elkötelezett életvitel

AMIT KÍNÁLUNK:
 Kihívást jelentő változatos munka
 Szakmai kompetenciabővítés
 Kis létszámú, elkötelezett csapat
 Emberséges munkakörnyezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
 Adminisztráció, irodai munka
 Szakmai koordináció

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
 Angol – Középfok / kommunikációképesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 1068 Városligeti fasor 42.

E-mailben a titkarsag@szeretetszolgalat.hu e-mail címre küldött szakmai önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel 2017. október 5-ig. A levél tárgyában kérjük tüntesse fel a következőket: „szakmai koordinátor”!

További információ munkaidőben: +36 (1) 479 2000

Előnyök Felsőfokú végzettség
Jelentkezési határidő 2017.10.05.

Térkép