Titkársági asszisztens / oktatásszervező

Intézmény neve Kanizsay Dorottya Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Szakgimnázium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 04. ker., Kassai u. 24/a.
Honlap www.kanizsay.sulinet.hu
E-mail cím igkanizsay@gmail.com

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozatlan idő, határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 04. ker., Kassai u. 24/a.
Feladat típusa Adminisztráció - asszisztens
Illetmények juttatások Megegyezés szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Titkársági asszisztens feladatai:
- iktatás, iratkezelés,
- kapcsolat tartás a tanulókkal és az oktatókkal,
- tanulói nyilvántartás, adatszolgáltatás elvégzése,
- vezetői levelezés, postázás,
- szakmai, érettségi vizsgákon való közreműködés.

Elvárások:
- Professzionális számítógép felhasználói ismeretek, irodai alkalmazások (MS Office), KIR, KIFIR, DARI magabiztos kezelése
- Legalább középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban
- Közérthető nyelvhasználat szóban és írásban
- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
- Jó problémamegoldó- és együttműködési készség, kreativitás
- Kimagasló precizitás és megbízhatóság, diszkréció

- e-mailben: titkarsag.kanizsay@gmail.com
- a tárgyban kérjük megjelölni a betölteni kívánt állás.
Előnyök - Felsőfokú végzettség,
- Iskolában szerzett tapasztalat (3-5 év gyakorlat)