Munkaügyi-, társadalombiztosítási ügyintéző

Intézmény neve Kanizsay Dorottya Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Szakgimnázium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 04. ker., Kassai u. 24/a.
Honlap www.kanizsay.sulinet.hu
E-mail cím igkanizsay@gmail.com

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 04. ker., Kassai u. 24.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások Megegyezés szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Munkaköri feladatok:
- munkaszerződések készítése (nappalin, estin oktató tanárok számára),
- TB ügyintézés - OEP nyilvántartás kezelése,
- ÁNYK kezelése,
- KIR program kezelése,

Elvárások:
- önálló, precíz munkavégzés,
- megbízhatóság,
- nagy teher bíró képesség,
- MS Office professzionális ismerete

- e-mailben: titkarsag.kanizsay@gmail.com
- a tárgyban kérjük megjelölni a betölteni kívánt állás.
Előnyök Iskolai munkakörnyezetben szerzett szakirányú tapasztalat (3-5 év).
Jelentkezési határidő 2017.10.20.

Térkép