CSALÁDSEGÍTŐ

Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MMSZ Egyesület Közép-Magyarországi Régió
Intézmény címe Pest megye - Budapest 01. ker., Bem rakpart 28
Honlap www.maltai.hu
E-mail cím barta.erzsebet@maltai.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Páty, Csilla von Boeselager u. 3
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások KJT. szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza Páty Szociális Alapszolgáltatásokat Nyújtó Integrált Intézmény Család és Gyermekjóléti Szolgálata
munkakör betöltésére munkatársat keres.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős, 3 évre szóló határozott idejű jogviszony 2017. decemberi munkakezdéssel
Munkavégzés helye: Páty
Bérezés: KJT. szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria
A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
a Család és Gyermekjóléti Szolgálat tevékenységhez kapcsolódó (1997. évi XXXI. törvény a
gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról, valamint a végrehajtási rendelete alapján)
családsegítői feladatok ellátásával összefüggő szakmai munka végzése

Pályázati feltételek:
• Főiskola, 15/1998. (IV.30.) NM rendeletben meghatározott képesítés
• büntetlen előélet
• cselekvőképesség
• magyar állampolgárság

Előnyt jelentő kompetenciák:
• családsegítésben, vagy gyermekvédelmi területen szerzett szakmai tapasztalat
• Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

A pályázat részeként benyújtandó iratok:
• részletes szakmai önéletrajz
• iskolai végzettségeket/szakképesítéseket igazoló bizonyítványok/okiratok másolata
• pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul
• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

További információt Szabó Anikó szakmai vezető nyújt a +3630/9040-470es telefonszámon, a jelentkezéseket elektronikus úton a szabo.aniko@maltai.hu e-mailcímen fogadjuk.

Jelentkezési határidő 2017.11.30.

Térkép