Szakács

Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy, Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy, Boldig Gizella u.1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
Illetmények juttatások megegyezés szerint, irányadóa közalkalmazotti bértábla, plusz szociális ágazati pótlékok
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Boldog Gizella Alapítvány szakácsot keres biatorbágyi idősotthonába
Munkarend: főállásban, 8 vagy 12 órás munkaidőben beosztás szerint
Feladatok: konyhai előkészítés, főzés, tálalás, ételminták biztosítása
Elvárások: előírt szakmai végzettség, érvényes erkölcsi bizonyítvány, empátia idősekkel, sérült személyekkel
A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető
A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.
Bérezés, juttatás:
• megegyezés szerint, irányadó a közalkalmazotti bértábla plusz szociális ágazati pótlék
• törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
• meleg étkezés
• kedvezményes áron szállás lehetőség biztosítása
• stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
Munkáltatóról bővebb információ: http://www.gizella.hu vagy a 06 70 4530884 telefonszámon
Jelentkezés: önéletrajzzal az info@gizella.hu e-mail címen, vagy 2051 Biatorbágy Boldog Gizella u.1 levelezési címen
Jelentkezési határidő 2017.12.31.

Térkép