Karbantartó

Intézmény neve Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 09. ker., Kinizsi utca 1-7.
E-mail cím gimnazium.igazgato2016@gmail.com

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 09. ker., Kinizsi utca 1-7.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - gondnok, karbantartó
Illetmények juttatások Megegyezés szerint
Elvárt képzettség Szakmunkás
Leírás A Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium keres olyan karbantartó szakembert, aki az ingatlan napi működése során felmerülő karbantartási, javítási és szerelési tevékenységek elvégzésére, műszaki üzemeletetési feladatok ellátására, és az épülethez tartozó villamossági és gépészeti berendezések karbantartására, valamint eseti kis javításokra örömmel vállalkozna.

Foglalkoztatás jellege: egy év munkaviszonyt követően határozatlan idejű.
A munkavégzés helye: 1092 Budapest, Kinizsi utca 1-7.

Pályázati feltételek:
- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet,
- keresztyén értékrend képviselése.
- Villanyszerelő végzettség
- Szakmai tapasztalat
- Elhivatottság/motiváltság
- Precizitás
- Gyors gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
- Felelősségtudat
- B kategóriás jogosítvány

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: szakmai önéletrajz és motivációs levél, valamint iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló dokumentumok hiteles másolata

A munkakör betölthető: 2017. december 1-től
A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos.

A pályázat benyújtásának módja: elektronikus úton, a pályázatnak a tcscsongor@lonyayrefi.hu e-mail címre történő megküldésével .

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A pályázati kiírással kapcsolatban további információ kérhető a 06/30 369-73-32 telefonszámon.
Jelentkezési határidő 2018.01.31.

Térkép