Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Fejér megye - Csákvár , Széchenyi utca 15
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások A Kjt. besorolás szerinti alapbér + összevont ágazati pótlék
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Foglalkoztatás jellege: Határozatlan idejű, teljes munkaidő
Munkarend: Havi munkaidőkeretben, 8 és 12 órás, éjszakai és nappali műszakokban
Bérezés: A Kjt. besorolás szerinti alapbér + összevont ágazati pótlék
Pályázati feltételek:
• Főiskola: szociális munkás, szociálpedagógus végzettség
• Felhasználói szintű számítógép használat
• Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Az állás betöltésénél előnyt jelent:
• Gyermekvédelem területén szerzett szakmai tapasztalat

Elvégzendő feladatok:
• Családok Átmeneti Otthonának szakmai vezetői feladatainak az ellátása
• Jogszabályok követése, és alkalmazása
• Közvetlen munkatársainak szakmai munkájának irányítása
• Adminisztráció vezetése,
• Adminisztrációs munka felügyelete, a munkatársak esetében.
• Együttműködés a jelzőrendszer tagjaival
• Ellátottakkal való kapcsolattartás, és életvezetésük segítése

Amit kínálunk:
• Kihívást jelentő változatos munka
• Kis létszámú, elkötelezett csapat
• Munkába járás támogatása
• A három hónapos próbaidő letelte után cafetéria juttatás
Munkavégzés helye:
Családok Átmeneti Otthona
8083 Csákvár, Széchenyi u. 15.

Elektronikus úton a következő címen: titkarsag@szeretetszolgalat.hu, részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél, és a végzettséget igazoló okiratok másolatának csatolásával, 2018. 01.31.-ig