Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Illetmények juttatások Bérezés KJT szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Boldog Gizella Alapítvány pályázatot hirdet mentálhigiénés munkatárs munkakör betöltésére
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Munkavégzés helyszíne: Gizella Otthon - 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.
Az új munkatárs feladatai:
• A szakma irányelveinek megfelelően szervezi az idősek otthonában élő ellátottak foglalkoztatását, részt vesz egyéni mentálhigiénés gondozásukban.
• Részt vesz az ellátottak egyéni gondozási tervének kidolgozásában.
• Segít biztosítani a személyre szabott bánásmódot, a szabadidő kulturált eltöltését, a hitélet gyakorlását.
• Részt vesz a hozzátartozókkal történő kommunikációban, a hozzátartozói csoport munkájában
• Prevencióban, rehabilitációban team tagjaként működik közre.
• Elvégzi a munkaköréhez kapcsolódó adminisztrációs és dokumentációs feladatokat
Elvárások:
• felsőfok szakmai végzettség
• jó kommunikációs készség
• empatikus hozzáállás, pontos munkavégzés
• képes bekapcsolódni az alapítvány szakmai programjainak lebonyolításába
• számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Internet)
• érvényes erkölcsi bizonyítvány
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent
• Idős és demenciával élő személyek ellátásában szerzett tapasztalat
A pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:
• motivációs levél
• fényképes szakmai önéletrajz
• végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata
Juttatások:
• közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz pótlék
• törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
• munkahelyi meleg étkezés
• szálláslehetőség biztosítása nővérszállón
• stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
• részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon
A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető
A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információért kérjük, keresse Mayer Richárdnét az alábbi telefonszámon: 06 70 978-9790.
A pályázatok benyújtásának módja:e-mailben, vagy postai úton
e-mail: mental@gizella.hu
levelezési cím: 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.
A munkáltatóval kapcsolatban további információt a http://www.gizella.hu honlapon szerezhet.