Gyógytornász - Egyházi Állásportál
Kismarosi Ciszterci Orvosi Rendelő

Gyógytornász

nővér, ápoló
Kismaros - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
nincs
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Kismaros , Kossuth utca 1727
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Illetmények juttatások
az egészségügyi szakdolgozói bértábla szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Kismarosi Ciszterci Orvosi Rendelő gyógytornászt keres teljes óraszámú, határozott idejű állás betöltésére.
Rendelőnk mozgásszervi - ortopédiai, reumatológiai, traumatológiai (utókezelés) - kórképekben szenvedő járóbeteg ellátással foglakozik, gyermekekkel, felnőttekkel és idősekkel egyaránt, egyéni és csoportos foglalkozások keretei között. Olyan munkatársat keresünk, aki a keresztény értékrendet közvetítve szeretné szolgálni beteg embertársait.

Önéletrajz küldése az alábbi címre:
Kismarosi Ciszterci Orvosi Rendelő, 2623 Kismaros Pf. 10.
vagy email-ben: monostor@cisztercimonostor.hu

Bérezés: az egészségügyi szakdolgozók bértáblája szerint
Gyógytornász szakképesítés
Amit kínálunk
évente 1 továbbképzés részleges anyagi támogatása valamint erre szabadnap biztosítása
önéletrajz elküldése után személyes találkozás
Előnyök
gyakorlat mozgásszervi betegek ellátásában különösen a Schroth terápiában
Cím:
Pest vármegye - Kismaros , Szuttai dűlő 8315 hrsz.