angol nyelv szakos tanár - Egyházi Állásportál
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Angol nyelv szakos tanár

angol nyelvtanár
Komárom - Komárom-Esztergom vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Komárom-Esztergom vármegye - Komárom , 15 Bajcsy-Zsilinszky út
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Illetmények juttatások
pedagógus bértábla szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Felmenő rendszerben angol-magyar két tanítási nyelvű iskolánkba keresünk angoltanárt. A kéttannyelvű oktatás a következő tanévben már a 6. évfolyamon tart, ahol bizonyos tantárgyak tanítása is angolul folyik.
Az angol nyelvtanári végzettség mellé ének/informatika/rajz/testnevelés szakpár valamelyike szükséges.
Amit kínálunk
Az egyházi iskolákra jellemző összetartó tanár-diák-szülő közösség és baráti tantestület várja a hozzánk jelentkezőket. Az iskola mellett közvetlenül kedvezményes albérleti lehetőséget is tudunk biztosítani.
Önéletrajz és végzettséget igazoló dokumentummásolat megküldésével a titkarsag@szirka.hu ímélcímre.
Komárom-Esztergom vármegye - Komárom , Bajcsy-Zsilinszky út 15.