ápolónő, gondozónő, - Egyházi Állásportál
Nikodémus Szeretetotthon

ápolónő, gondozónő,

nővér, ápoló, szociális gondozó és ápoló, személyi, szakmai asszisztens
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola
Elvárt nyelvtudás:
magyar
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
folyamatos munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
2-3 év
Betölthetőség időpontja:
2024.05.06.
Jelentkezési határidő:
2024.06.05.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Ráday utca 36.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
Illetmények juttatások
Bérezés a Kjt., + pótlékok
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az idős szerzetes nővérek ápolása, gondozása, kíséret külső intézményi ellátáshoz.
Számítógépes gondozási napló vezetése.
A Szeretetotthon szerzetes nővérek számára fenntartott, kis létszámú intézmény, a keresztény szemlélet elfogadása, és az idős emberek tisztelete, szeretete nélkülözhetetlen.
Amit kínálunk
Nagyon jó kollektíva, rugalmas beosztás, vidékiek számára a törvényben előírt utazási költség térítés, viszont szállást biztosítani nem tudunk.
12 órás, váltott műszak, túlóra lehetősége, munkaszüneti műszak díjazása.
Írásban fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel mely tartalmazza a bérigényt is és telefonszám megadásával az allas@iskolanoverek.hu email címen.
Amit az interjúnál kérünk: bizonyítványok bemutatása, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.
Előnyök
Idősotthonban szerzett ápolói/gondozói tapasztalat
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , 1092.Budapest, Knézich u.3-13, Patrona Hungariae Iskolaközpont porta