tanítói állás - Egyházi Állásportál
Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Tanítói állás

tanító
Kecskemét - Bács-Kiskun vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.15.
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét , Piaristák tere 5.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
új pedagógus életpálya szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Kecskeméti Piarista Iskola alsó tagozatos tanítói állást hirdet. (Teljes állás és részmunkaidő is lehetséges.)
Azonnal vagy a jövő tanévi kezdéssel is lehetséges az állás betöltése.
Feltételek, előnyök:
- magas fokú együttműködési készség, csapatmunka, innovatív szemlélet
- nyitottság újszerű pedagógiákra, a pedagógiai rendszer megújítására, részvétel ezen a téren közös munkában
- pedagógiai-szakmai tudás
- tapasztalatok a következő területeken: Meixner módszer, differenciálás, kooperatív módszerek, digitális pedagógia
- azonosul az iskola keresztény, piarista szemléletével
- gyakorlattal rendelkezik osztálytanítói munkakörben
Amit kínálunk
- jól felszerelt és megújuló pedagógiai eszközpark
- pedagógiai innovációk ösztönzése, támogatása
- csapatmunka lehetősége
a hazai és nemzetközi piarista közösséghez való tartozás
- akár nemzetközi képzések is
Jelentkezni szakmai életrajz és motivációs levél elküldésével az igazgato@kecskemet.piarista.hu címen lehet.