fizika -kémia szakos tanár - Egyházi Állásportál
Polgári Vásárhelyi Pál Református Általános Iskola

Fizika -kémia szakos tanár

fizikatanár
Polgár - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Polgár , Zólyom utca 14.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fizikatanár
Illetmények juttatások
munkába járás támogatása
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Fizika és kémia tantárgy oktatása a 7. és 8. évfolyamon.
Főiskola, fizika- kémia szakos tanári diploma
Amit kínálunk
Fizika, kémia tantárgy oktatása a 7. és 8. évfolyamon összetartó tantestületben.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal , rövid motivációs levéllel és szakmai végzettséget igazoló dokumentumok csatolásával lehet az alábbi e- mail címen: polgari.refi@nadudvarirefegy.hu
Érdeklődni lehet Cziberéné Nagy Katalin intézményvezetőnél a 06/301600601 es telefonszámon.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök