Pedagógiai-, gyógypedagógiai asszisztens - Egyházi Állásportál
Litéri Református Általános Iskola

Pedagógiai-, gyógypedagógiai asszisztens

pedagógiai asszisztens
Litér - Veszprém vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.05.05.
Munkavégzés helye:
Veszprém vármegye - Litér , Petőfi utca 8.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai asszisztens
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény és a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény végrehajtásáról szóló 401/2023. (VIII. 30.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Pedagógiai-, gyógypedagógiai asszisztensi feladatok ellátása a munkaköri leírás szerint. Részletek a mellékelten csatolt hirdetésben.
• Középfokú iskolai végzettség a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény végrehajtásáról szóló 401/2023. (VIII.30.) Korm. rendelet 3. melléklet 4. pontja alapján.
• Pedagógiai asszisztensi szakképesítés vagy gyógypedagógiai asszisztensi szakképesítés,
• 90 napnál nem régebbi, bejegyzésmentes hatósági erkölcsi bizonyítvány,
• Nyilatkozat, hogy a pályázó által beküldött pályázati anyagot a Litéri Református Általános Iskola vezetősége, és az intézmény fenntartó testülete (Presbitérium) megismerheti,
• Felhasználói szintű számítógép használat (Windows operációs rendszer, Office, Word),
• Együttműködési képesség, empátia és nagyfokú rugalmasság,
• Gyorsaság,
• Precizitás és terhelhetőség,
• Igény a magas színvonalú munkavégzésre,
• Az intézmény szervezeti működésének és rendszerének elfogadása.
Amit kínálunk
Modern, jól felszerelt infrastruktúra, csodálatos természeti környezeti, sok-sok kisgyermek, támogató munkaközösség és vezetőség.
Elektronikus úton Gyenes Viktor igazgatónak címezve az igazgato.literiskola@gmail.com címre.
Csatolmány