tanító és gyógypedagógus - Egyházi Állásportál
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Kollégium

Tanító és gyógypedagógus

tanító
Szeged - Csongrád vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.06.10.
Munkavégzés helye:
Csongrád vármegye - Szeged , Szentháromság utca 70-76.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
pedagógus bértábla alpján
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Iskolaotthonos munkarendben működő alsótagozatos osztályban tanító feladatok ellátása, valamint SNI-s tanulók fejlesztésében való részvétel.
Általános iskolánk alsó tagozatára keresünk tanító - gyógypedagógus végzettséggel rendelkező pedagógust, aki szakmailag jól képzett, magas szintű együttműködési készséggel rendelkezik, nyitott az újszerű tanulásszervezési eljárásokra, a digitális kompetencia fejlesztésére ( korszerű eszközök és módszerek használatának elsajátíttatására), illetve ilyen irányú képzésekre, valamint elkötelezett (vagy legalább nyitott) az iskola keresztény értékrendjére.
Amit kínálunk
Együttműködő tanárokból, diákokból és szülőkből álló közösséget kínálunk, amely támogató és elfogadó keresztény értékrend alapján igyekszik működni. Technikailag jól felszerelt munkakörülményeket kínálunk.
Jelentkezni a mezeyne.szatmari.timea@karolinaiskola.hu e-mail címen is lehet a következő dokumentumok benyújtásával:
szakmai önéletrajz
motivációs levél
diplomák másolata
esetleges ajánlások