TANÍTÓ - Egyházi Állásportál
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont

TANÍTÓ

tanító
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozott idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.06.28.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézich u. 3-13.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
törvény szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A budapesti Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, többcélú intézmény

iskolaotthonos rendszerbe tanítót keres

Foglalkoztatás jellege: teljes állás
A munkavégzés helye: 1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Pályázati feltételek:
• Főiskola, tanító szak
• Kezdő és gyakorlattal rendelkező kollégák pályázatát is várjuk.
• Magyar állampolgárság.
• Büntetlen előélet.
Benyújtandó iratok, igazolások:
• Fényképes szakmai önéletrajz.
• Motivációs levél.
• Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata.

A munkakör legkorábban 2024. augusztus 21. napjától tölthető be.
A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton Gilicze Zoltán intézményegység-vezető részére az A budapesti Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, többcélú intézmény

Foglalkoztatás jellege: teljes állás, határozatlan időre

A munkakör legkorábban 2023. augusztus 14. napjától tölthető be.
Elektronikus úton Gilicze Zoltán intézményegység-vezető részére az gilicze.zoltan@patrona.hu e-mail címen keresztül, vagy postai úton, a 1092 Budapest, Knézich u. 3-13. címre, vagy személyesen leadva az intézmény portáján.
e-mail címen keresztül, vagy postai úton, a 1092 Budapest, Knézich u. 3-13. címre, vagy személyesen leadva az intézmény portáján.
- jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
Munkájához elkötelezett
Amit kínálunk
- megbízható munkáltató
- befogadó, kedves tantestület
gilicze.zoltan@patrona.hu e-mail címen keresztül, vagy postai úton, a 1092 Budapest, Knézich u. 3-13. címre, vagy személyesen leadva az intézmény portáján.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
Cím:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézits utca 3-13.