Varrónő - Egyházi Állásportál
Veszprémi Érsekség

Varrónő

egyéb
Veszprém - Veszprém vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Szakiskola, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.04.17.
Jelentkezési határidő:
2024.05.03.
Munkavégzés helye:
Veszprém vármegye - Veszprém , Jutasi út 18/2.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások
Bérezés megegyezés szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- egyházi ruha készítéséhez keresünk szakképzett női-ruhakészítőt vagy férfiruha-készítőt
- Megbízhatóság, precizitás,
- női- vagy férfiruha-készítő végzettség,
- Jó terhelhetőség,
- Önálló munkavégzés,
- Lojalitás, diszkréció, titoktartási készség,
- Büntetlen előélet, tiszta erkölcsi bizonyítvány,
- Megfelelő fizikai és mentális egészségi állapot,
- A Katolikus Egyház értékeinek elfogadása
Amit kínálunk
- hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidős foglalkoztatás, egyműszakos munkarend
- támogató munkahelyi légkör
- illetmények és juttatások: bérezés megegyezés szerint
Beküldendő dokumentumok:
- Fényképes szakmai önéletrajz,
- Végzettséget igazoló okiratok,
- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
- Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a személyes adatainak a pályázattal kapcsolatos kezeléséhez.
A pályázat elbírálásának módja, rendje: az előírt feltételeknek megfelelő, a benyújtott részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél alapján alkalmasnak ítélt pályázókkal történt elbeszélgetést követő munkáltatói döntés.

Pályázni lehet:
E-mailen: allas@veszpremiersekseg.hu
Levélben: Veszprémi Érsekség – Titkárság
8200 Veszprém, Vár u. 18.
Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: „Varrónő”.
Előnyök
- méretes varrásban szerzett tapasztalat
- plébánosi ajánlás
Cím:
Veszprém vármegye - Veszprém , Vár u.18.
Csatolmány