általános iskolai tanító - Egyházi Állásportál
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda

általános iskolai tanító

tanító
Miskolc - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.05.30.
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Miskolc , Szeretet utca 5.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
Szép kártya, jutalom
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az első éven inkább önálló órák ellátása, aztán tantárgyi beosztás szerinti feladatok.
Katolikus vallás. Precíz munkavégzés, gyermekek szeretete és kellő fegyelem. Nyitott, lelkes személyiség. Modern, változatos pedagógiai módszerek gyakorlata.
Amit kínálunk
Családias, kis iskolában tanítói állás. Barátságos légkör.
önéletrajz vagy ide feltöltve vagy a gardonyiiskolamiskolc@gmail.com címre küldve
Cím:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Miskolc , Szeretet u. 5.