Bölcsődei kisegítő - Egyházi Állásportál
Debreceni Evangélikus Egyházközség

Bölcsődei kisegítő

dajka
Debrecen - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola, Általános iskola, Technikum
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.25.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Debrecen , Miklós u. 3.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - dajka
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Szabó Gyula Evangélikus Szeretetszolgálat kötelékébe tartozó Napocska és Holdacska Családi Bölcsődénkbe BÖLCSŐDEI KISEGÍTŐ-t keresünk napi 4 órában 8-12-ig időszakban.

Feladatok:
• a neveléshez szükséges higiénés és gondozási feltételek biztosítása;
• a gyermekek étkeztetéséről való gondoskodás;
• a gyermekfelügyeletben való közreműködés a kisgyermeknevelők iránymutatása alapján.

Elvárt kompetenciák:
• Csapatban való felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, precizitás, pontosság.
• Önmagára és környezetére igényes, elfogadó a kisgyermekek testi lelki fejlődésében.
Amit kínálunk
• jó hangultú, családi légkör;
Jelentkezését a portálon keresztül vagy a debrecen@lutheran.hu emailcímre várjuk.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Benyújtandó iratok:
• fényképes önéletrajz,
• iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
• három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
• érvényes egészségügyi kiskönyv.
Előnyök
Cím:
Hajdú-Bihar vármegye - Debrecen , Miklós utca 3.