Varrodai munkatárs (megváltozott munkaképességű) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Varrodai munkatárs (megváltozott munkaképességű)

egyéb
Pécs - Baranya vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-2
Betölthetőség időpontja:
2024.05.15.
Jelentkezési határidő:
2024.05.25.
Munkavégzés helye:
Baranya vármegye - Pécs , Edison utca 12.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Konyhai textil termékek (például konyharuhák, sütőkesztyűk, terítők) varrása
• Ágyneműk, párnahuzatok és ágytakarók készítése
• A munkaterület tisztán tartása és a munkaeszközök karbantartása
• Szakmunkás végzettség
• Minimum 1-2 év varrodában, szabászatban szerzett tapasztalat
• Ipari varrógépek ismerete, gépek hozzáértő kezelése
• Jó kézügyesség, precíz munkavégzés, kreativitás
• Megváltozott munkaképesség (orvosi szakvéleménnyel igazolható)
Amit kínálunk
• támogató csapat
• szakmai véleményekre és fejlesztési javaslatokra nyitott vezetőség
• családbarát munkahely
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a(z) varroda_pecs_ddr@hr.maltai.hu e-mail címen.
Előnyök
• Szabászathoz, varráshoz kapcsolódó szakképesítés
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.