gazdasági ügyintéző - Egyházi Állásportál
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium

Gazdasági ügyintéző

pénzügyi ügyintéző
Budapest 05. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
5 év
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.17.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 05. ker. , Irányi u. 3.
Feladat típusa
Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
Illetmények juttatások
Bérigény megjelölésével
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az intézmény működésével és üzemeltetésével kapcsolatos gazdasági ügyek intézése, az igazgató munkájának segítése, együttműködés a fenntartó munkatársaival.
Gazdasági-, pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség, szakmai tapasztalat. Az Egyház értékrendje iránti elköteleződés. Képesség az önálló és a csapatban végzett feladatok elvégzésére egyaránt.
Amit kínálunk
Kiszámítható, munkahelyi környezet.
Sokrétű, változatos feladatok.
Segítőkész, együttműködő munkatársak.
Szakmai önéletrajz elküldése a vezetoseg@wardmaria.hu címre.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Számítógép használatában nagyfokú jártasság. Gazdasági-, pénzügyi-, munkaügyi szoftverek használatának ismerete, gyakorlata. Alapvető munkaügyi ismeretek.
Előnyök