Lakásotthon nevelő - Egyházi Állásportál
Református Szeretetszolgálat

Lakásotthon nevelő

kollégiumi nevelő
Balatonboglár - Somogy vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.29.
Jelentkezési határidő:
2024.05.29.
Munkavégzés helye:
Somogy vármegye - Balatonboglár , Kórház utca 13/b
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - kollégiumi nevelő
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
a Lakásotthonban lévő gyermekek nevelése, személyiség és egészségi állapotuk strukturált megsegítése, illetve annak megszervezése
a fejlesztő szakember által készített fejlesztési terveket ismeri, a házban folyó munkát ennek megfelelően végzi;
kapcsolatot tart a lakásotthoni hálózat többi partnereivel;
részt vesz a lakásotthoni team megbeszélésein;
szaktudásával hozzájárul a lakásotthon, illetve a hálózatunkhoz tartozó lakásotthonok tevékenységéhez;
értékeli és fejleszti a rá bízott lakásotthon tevékenységét;
higiénés körülmények betartásáról való gondoskodás;
a szülőkkel való szoros kapcsolat kiépítése;
részt vesz a lakásotthonok munkatársai számára szervezett szakmai programokon;
az alábbi végzettségek valamelyikének megléte:
felsőfokú pedagógiai végzettség
pszichológusi végzettség
szociálpedagógusi végzettség
felsőfokú szociális szakképzettség,
viselkedéselemző,
mentálhigiénés szakképzettség,
teológus,
szociológus;
szociális munkás,
szociálpedagógus vagy pszichológus végzettséggel rendelkező okleveles kriminológus
Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
magyar állampolgár
büntetlen előélet
cselekvőképesség
három hónapnál nem régebbi speciális erkölcsi bizonyítvány (a pályázat benyújtásához kötelező legalább a kérvény benyújtását igazoló dokumentum megléte)
nyilatkozat a Gyvt. 10/A. § szerinti eltiltás alóli mentességről.
Amit kínálunk
A munkabér megállapítására és a juttatásokra a gyermekek védelméről és gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény (a továbbiakban: Gyvt.), a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvénynek a szociális, valamint a gyermekjóléti és gyermekvédelmi ágazatban történő végrehajtásáról szóló 257/2000. (XII. 26.) Korm. rendelet vonatkozó rendelkezései az irányadók.
A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton nyugatinevszulo@diakonia.hu e-mail címen.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: Szakirányú végzettség, gyermekvédelemben, lakásotthonban nevelői munkával kapcsolatos tapasztalat; gyermekek átmeneti gondozásában vagy gyermekvédelmi szakellátásban szerzett tapasztalat, lelkészi ajánlólevél, B kategóriás jogosítvány.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.