óvodpedagógus - Egyházi Állásportál
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola

óvodpedagógus

óvodapedagógus
Budapest 12. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Pályakezdő és gyakorlattal ren
Betölthetőség időpontja:
2024.05.06.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Diana u. 15a
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
Illetmények juttatások
Pedagógus új életpályatörvénye sze
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Budán, katolikus óvoda, középső csoportos óvodásainak nevelésére várja óvodapedagógus munkatársak jelentkezését.
Kisgyermekek nevelése iránti elkötelezettség, jó alkalmazkodó-, kommunikációs és szervezőkészség. Katolikus hit szerinti életvitel.
Amit kínálunk
Segítő, támogató, befogadó nevelőtestület. Csendes környezetben elhelyezkedő új építésű, tornateremmel rendelkező, játékokkal jól felszerelt óvoda. munkáltatói döntésen alapuló keresetkiegészítés és jutalom.
igazgato@pannoniasacra.hu címre küldött fényképes önéletrajz.
Bővebb felvilágosítás munkaidőben a 06-30-6968-035-ös telefonszámon kérhető.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Csaba u 16/c