Intézményvezető - Egyházi Állásportál
Katolikus Szeretetszolgálat

Intézményvezető

igazgató, intézményvezető
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Ajtósi Dürer sor
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - igazgató, intézményvezető
Illetmények juttatások
Cafeteria
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Katolikus Szeretetszolgálat pályázatot hirdet Intézményvezető pozícióra szenvedélybeteg közösségi ellátás területén működő, katolikus egyházi fenntartású intézmény teljes körű irányítására

A MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ ALAPVETŐ FELADATOK:
➢ az intézmény működésével, üzemeltetésével, szakmai és gazdasági irányításával, felügyeletével összefüggő feladatok felelős ellátása,
➢ a munkatársi közösség vezetése, munkáltatói jogok gyakorlása,
➢ a fenntartói koncepcióhoz illeszkedő intézményi stratégia kialakítása,
➢ aktív részvétel az intézmény fejlesztésében, az intézmény szakmai kapcsolatainak kialakításában,
➢ pénzügyi-számviteli feladatokköltségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése,
➢ pályázati lehetőségek felkutatása, pályázatírás és a megvalósítással, valamint elszámolással összefüggő feladatok ellátása,
➢ a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba, működésébe,
➢ együttműködés a felelős munkatársakkal, fenntartóval, társszervezetekkel, hatóságokkal.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
➢ egyházi szervezetnél, non-profit szférában és/vagy egészségügyben szerzett tapasztalat,
➢ szociális szakvizsga vagy szociális vezetőképzési tanúsítvány
➢ szenvedélybeteg ellátás területén szerzett tapasztalat
➢ B kategóriás jogosítvány
PÁLYÁZATI FELTÉTELEK (KÖTELEZŐ):
➢ szakirányú felsőfokú végzettség a 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet 3. számú melléklet alapján,
➢ minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat,
➢ felhasználói szintű informatikai ismeretek,
➢ képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,
➢ pontos, körültekintő munkavégzés,
➢ stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód,
➢ vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte,
➢ kiváló kommunikációs képesség,
➢ terhelhetőség, együttműködési készség,
➢ büntetlen előélet,
➢ elfogadja és tiszteletben tartja a keresztény értékrendet,
➢ vezetői gyakorlat.
Amit kínálunk
➢ hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
➢ önálló munkavégzés,
➢ szakmai fejlődés lehetősége.
A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK:
➢ a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
➢ motivációs levél,
➢ képesítések igazolása,
➢ bruttó bérigény megjelölése.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Ajtósi Dürer sor 27/A.