Közgazdász-tanár - Egyházi Állásportál
Terplán Zénó Kolping Technikum, Gimnázium és Szakképző Iskola

Közgazdász-tanár

közgazdaságtan tanár
Jászberény - Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
angol
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
3-5 év
Betölthetőség időpontja:
2024.05.08.
Jelentkezési határidő:
2024.08.10.
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - Jászberény , Szabadság tér 1.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - közgazdaságtan tanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Gazdálkodás és menedzsment, Közlekedés és szállítmányozás, Kereskedelem ágazatokban, technikumi képzés keretein belül szakmai elméleti és gyakorlati órák tartása, szakmai vizsgára történő felkészítés.
- Egyetemi szakirányú végzettség
- 3-5 év tapasztalat
- Rugalmas hozzáállás az elvégzendő feladatokhoz
- Jó kommunikációs készség
- empátia
Amit kínálunk

- Versenyképes munkabér
- 40 órás munkahét
- Cafeteria
-Határozatlan idejű munkaszerződés
-Fiatalos munkaközösség
-Saját autó használata esetén költségtérítés

molnar.zsofia@terplanszki.hu e-mail címen fényképes szakmai önéletrajzzal valamint motivációs levéllel
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Gazdasági területen szerzett néhány éves tapasztalat