konyhai dolgozó - Egyházi Állásportál
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Konyhai dolgozó

konyhai dolgozó
Budapest 11. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Általános iskola
Elvárt nyelvtudás:
nincs
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 11. ker. , Albertfalva utca 9-13.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
közalkalmazotti bértábla szerint, vidékieknek utazási ktg térítés
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Tálalókonyha vezetése. Kb. 400 gyermek étkezésének a biztosítása. Reggeli és uzsonna elkészítése, az ebédeltetés lebonyolítása , tálalás, leszedés, mosogatás, takarítás. A feladatokat összesen 5 fő látja el.
Alkalmazkodó, csapatban jól dolgozó, normál értékrendet képviselő, gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk.
Amit kínálunk
Közösségi közlekedéssel jól megközelíthető. Jó hangulatú csapat, plusz szabadság.
gazdasagivezeto@donboscoiskola.hu email címen önéletrajzzal vagy a 70/265-94-19 telefonszámon.
Előnyök
szakács végzettség, tálalókonyhán szerzett tapasztalat.