óraadó kémia tanár - Egyházi Állásportál
Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola

óraadó kémia tanár

kémiatanár
Szikszó - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.09.
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Szikszó , Miskolci út 9.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - kémiatanár
Illetmények juttatások
jogszabály szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- a jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- teljes cselekvőképesség
Amit kínálunk
- jó tantestület
- Postai úton: Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola, 3800 Szikszó, Miskolci út 9.
- Elektronikusan: szentmartonszikszo@gmail.com
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
- jogszabályban előírt végzettséget igazoló okiratok
- szakmai önéletrajz
- 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- plébánosi ajánlás
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Szikszó , 3800 Szikszó, Miskolci út 9. (hrsz: '1278')
Csatolmány