Informatika (digitális kultúra) szakos óraadó, rendszergazda - Egyházi Állásportál
Szent György Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Informatika (digitális kultúra) szakos óraadó, rendszergazda

informatika tanár
Borsodszentgyörgy - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.10.01.
Jelentkezési határidő:
2024.10.01.
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Borsodszentgyörgy , Szentgyörgy út 97.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Nevelés-oktatás a munkakörre a jogszabályban előírt feladatok ellátása az intézmény szabályzatainak, pedagógiai programjának és a munkáltatói jogokat gyakorló intézményvezető utasításainak megfelelően.
Pályázati feltételek:

- a jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- teljes cselekvőképesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

- jogszabályban előírt végzettséget igazoló okiratok
- szakmai önéletrajz
- 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- plébánosi ajánlás
Amit kínálunk
- Postai úton: Szent György Katolikus Általános Iskola és Óvoda
(Cím: 3623 Borsodszentgyörgy, Szentgyörgy út 95-97.)
- Elektronikusan: iskbsztgy@gmail.com
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Borsodszentgyörgy , Szentgyörgy út 95-97.