tanító - Egyházi Állásportál
Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda

Tanító

tanító
Nagykörű - Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.19.
Jelentkezési határidő:
2024.11.17.
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - Nagykörű , Rákóczi út 22-24.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
Bértábla szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Munkakörnek megfelelő végzettség.A jogszabályban és munkáltatói jogokat gyakorló igazgató utasításaiban előírt feladatok ellátása kinevezésének és munkaköri leírásának megfelelően a hatályos jogszabályok, a Munkáltató alapdokumentumai (pl. alapító okirata, szervezeti és működési szabályzata, szakmai programja, munkaterve) és a Katolikus Egyház Egyházi Törvénykönyvének 796-806. kánonjai, valamint a Katolikus Pedagógiai Intézet honlapján elérhető Etikai Kódexnek megfelelően, az Egri Főegyházmegye Gyermek- és Ifjúságvédelmi Szabályzatát is betartva.
Amit kínálunk
cafetéria juttatások, utazási költségtérítés, kis létszámú osztályok, esélyteremtési illetményrész.
A jogviszonyra a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. LII. törvény és a vonatkozó jogszabályok hatályos rendelkezései irányadóak.
További információ kérhető az intézményben Nagyné Baráth Ágnes igazgatóasszonynál: a +3630/382-3611 telefonszámon, petrovaykataltisk@gmail.com e-mail címen, valamint az intézmény fenntartójánál az alábbi elérhetőségeken: Egri Főegyházmegye Oktatási Osztálya (3300 Eger, Deák F. u. 49.) e-mail: egerekif@gmail.com, Köböl Zsolt osztályvezető-helyettes +36/30/776-03-72.
Előnyök
cafetéria juttatások, utazási költségtérítés, kis létszámú osztályok