Szociális gondozó/ápoló - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Református Szeretetszolgálat

Szociális gondozó/ápoló

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.06.28.
egyéb
Őrbottyán - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.07.28.
Jelentkezési határidő:
2024.07.28.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Őrbottyán , Csomádi út 2.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő Juhász Zsófia Református Szeretetotthon Fogyatékosokat Ápoló és Gondozó Intézmény pályázatot hirdet szociális gondozó és/vagy ápoló munkakör betöltésére fogyatékos személyek célcsoportja körében végzendő feladatok ellátására.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
az intézményben élő fogyatékos személyek teljes körű ápolása-gondozása az orvos és a vezető ápoló iránymutatásai alapján, valamint a gondozási-ápolási dokumentáció naprakész, pontos vezetése.
Amit kínálunk
Bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony. Stabil, barátságos és támogató légkörű munkahely.
kizárólag elektronikus formában a(z) mohacsy.nikoletta@diakonia.hu email címre a benyújtandó dokumentumok megküldésével.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.