gyógypedagógiai asszisztens - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Vakok Boldog Batthyány-Strattmann László Katolikus Szociális Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Különleges Gyermekotthon

Gyógypedagógiai asszisztens

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.06.28.
pedagógiai asszisztens
Budapest 12. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Gimnázium, Szakiskola, Technikum
Elvárt nyelvtudás:
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
0-3. év
Betölthetőség időpontja:
2024.06.28.
Jelentkezési határidő:
2024.08.21.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Mátyás király út 29.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai asszisztens
Illetmények juttatások
Vonatkozó törvények és megállapodás szerint.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Gyógypedagógiai asszisztensi feladatok ellátása.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Szakirányú végzettség.
Megkezdett szakirányú végzettség.
Amit kínálunk
- Kedvezményes étkezés
- Kedvezményes nyaralási lehetőség a Balatonnál
- Utazási költségtérítés vidékieknek (86%)
E-mailben a intezmenyvezeto@vbl.koszisz.hu címre történő fényképes szakmai önéletrajz küldésével.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , 1125 Budapest, Mátyás király út 29.