gazdasági vezető - Egyházi Állásportál

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.06.28.
gazdasági vezető
Mezőberény - Békés vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Nincs
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Legalább 3 év
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.07.31.
Munkavégzés helye:
Békés vármegye - Mezőberény , Kálvin tér 8.
Feladat típusa
Gazdasági terület - gazdasági vezető
Illetmények juttatások
Vonatkozó törvények szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Mezőberényi Református Egyházközség és az általa fenntartott Szeretetotthon gazdasági irányítása, felügyelete;
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
A gazdasági vezetőnek a felsőoktatásban gazdaságtudományok képzési területen szerzett szakképzettséggel, valamint államháztartási vagy vállalkozási mérlegképes könyvelői szakképesítéssel, pénzügyi ellenjegyzői feladatok ellátásában szerzett legalább három éves igazolt szakmai gyakorlattal kell rendelkeznie.
Amit kínálunk
Kihívásokkal teli munka, fizetés a törvény adta keretek között, megegyezés szerint.
Elektronikus formában a mezoberenyotthon@reformatus.hu email címen
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat vagy szociális ágazatban szerzett legalább 3 éves gazdasági vezetői tapasztalat,
a CT-Ecostat program ismerete,
„B” kategóriás jogosítvány.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Békés vármegye - Mezőberény , Kálvin János tér 9.