Óvodapedagógus-óvodaigazgató - Egyházi Állásportál

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.06.28.
óvodapedagógus
Mezőberény - Békés vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Nincs
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Min. 5 év óvodapedagógus
Betölthetőség időpontja:
2024.10.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.05.
Munkavégzés helye:
Békés vármegye - Mezőberény , Csabai út 2.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
Illetmények juttatások
Törvény szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Június 30-al történt lemondás miatt megüresedett helyre 5 évre szóló óvodaigazgatói megbízás, határozatlan idejű óvodapedagógusi állással.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
2 csoportos, keresztyén lelkületű óvodába szakmailag jól felkészült igazgatót keresünk, aki gyermekszerető, munkatársaival békességet kereső, a szülők számára is útmutatást adni kész vezető.
Törvény szerint igazolt büntetlen előélet.
Gyakorló református egyháztagság.
Amit kínálunk
Kihívásokkal teli munkát egy családias légkörű munkahelyen.
Elektronikus formában, a mezobereny@reformatus.hu email címen.
Részletes tájékoztatás a fenti email címen vagy a 06-20-599-6864-es telefonszámon.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Kötelező a pedagógus-szakvizsga keretében szerzett igazgatói szakképzettség;

Előnyök
Igazgatói, igazgatóhelyettesi tapasztalat
Kapcsolat
Név:
Cím:
Békés vármegye - Mezőberény , Kálvin János tér 9.
Csatolmány