ének szakos tanár - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája

ének szakos tanár

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.02.
ének-zenetanár
Budapest 07. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
megegyezés szerint
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1
Betölthetőség időpontja:
2024.07.05.
Jelentkezési határidő:
2024.07.29.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 07. ker. , Rottenbiller utca 43-45
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - ének-zenetanár
Illetmények juttatások
pedagógus bértábla és cafeteria
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Óraadó, rész vagy akár egész állásra keresünk ének szakos kollégát.
Többféle verzióban meg tudjuk oldani a státuszt.
Ének órák, egyházi ének órák, kórus kísérés, énekverseny szervezés és zsűrizés, részvétel a dicsőítő zenekar munkájában, részvétel a hétfő reggeli áhítatok zenei részében
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
keresztyén értékrend,
Amit kínálunk
Megfelelő munkakörülmények, hangszerek, technikai berendezések, művészeti szaktanterem, nagyon kedves kollégák
mailben, foigazgato@fasoriref.hu
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
zongora tudás
Előnyök
egyházzenei ismeretek
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 07. ker. , 1071 Bp. Rottenbiller utca 43-45