Szociális segítő (Mike) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Szociális segítő (Mike)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.02.
mentálhigiénés szakember, szociális munkás
Mike - Somogy vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.02.
Munkavégzés helye:
Somogy vármegye - Mike , Zrínyi utca 33.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• aktív részvétel az Egyesület „Jelenlét Programjának” helyi megvalósításában;
• a Jelenlét Pont, mint nyitott közösségi tér szolgáltatásainak szervezése, megvalósítása;
• egyéni és családi esetkezelés a településfejlesztő munka során;
• szociális csoportmunka, fejlesztő programok, tréningfolyamatok megvalósításban részvétel;
• kapcsolattartás a program vezetésével, helyi szervezetekkel
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• Legalább középfokú végzettség
• Jó kommunikációs készség
• Magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat
• Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
• Megbízhatóság, terhelhetőség
• Önálló munkavégzés
• "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
Amit kínálunk
• Innovatív munka
• Támogató csapat
önéletrajz küldése a toborzas.mod@maltai.hu email címre
Előnyök
• Felsőfokú szociális végzettség
• Hasonló munkakörben/programban szerzett tapasztalat
• Egyéni esetmunka területein szerzett tapasztalat
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.