Terápiás munkatárs (Gödöllő) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Terápiás munkatárs (Gödöllő)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.02.
mentálhigiénés szakember
Gödöllő - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.02.
Jelentkezési határidő:
2024.08.02.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Gödöllő , Palota kert 2/A
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Feladatok:
• A szenvedélybeteg intézményi környezetben, valamint otthonukban, lakókörnyezetükben történő gondozása, amelynek célja az életmódváltozás elindítása, segítése és folyamatos nyomon követése
• Egyéni szükségletekből adódó személyes célok meghatározása
• Egyénre szabott gondozási terven alapuló gondozási folyamat felépítése
• Együttműködés a klienst támogató természetes személyekkel, hozzátartozókkal, intézményekkel
• Ellátotti dokumentáció, személyiségfejlesztő csoportok vezetése
• Segítségnyújtás az ellátást igénybe vevők személyes, hivatalos ügyeinek intézésében.
• Szenvedélybeteg és hozzátartozói csoport foglalkozások szervezése, lebonyolítása
• Iskolás korúak részére prevenciós foglalkozások szervezése
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• Felsőfokú szakirányú végzettség a személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet terápiás munkatárs és szociális munkatárs munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés (szociális munkás, családterapeuta, családkonzulens, viselkedés elemző, szociálpedagógus, addiktológiai konzultáns stb.)
• Empátia, jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
• Problémamegoldó képesség, önállóság, proaktivitás
• Konfliktuskezelő képesség
Amit kínálunk
• Az alapbéren felül ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó) és munkahelyi pótlék
• Egyéb, béren kívüli támogatás (próbaidő leteltét követően 15 000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
• Munkába járás költségtérítés támogatás a hatályos jogszabály szerint
Várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz, az álláshely betöltéséhez szükséges képesítés meglétét igazoló okmány(ok) másolata, erkölcsi bizonyítvány benyújtásával a 8db8ea2f@hr.maltai.hu e-mail címen
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.