Családgondozó (14. kerület) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Családgondozó (14. kerület)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.03.
szociális munkás
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.08.02.
Jelentkezési határidő:
2024.08.02.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Szatmár u 26
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• a gyermekjóléti alapellátás keretében otthonszerű elhelyezésben szülők és kiskorú gyermekeik számára családgondozás, életviteli tanácsadás, krízisintervenció, mentálhigiénés támogatás a szociális munka teljes eszköztárával
• a feladatellátás célja, hogy a jogszabály alapján az intézményben eltölthető idő alatt a család önálló életvitelre képessé és alkalmassá váljon
• az 1997. évi XXXI. törvény és a 15/1998 (IV. 30) NM rendelet által előírt adminisztráció vezetése, határidők pontos betartása
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Elvárások:
Amit kínálunk
Amit ajánlunk:
• önálló munkavégzés egy jó csapat tagjaként
• rendszeres szupervízió
• bruttó 326 000 Ft /hó alapbér
• ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• szakdolgozói pótlék (bruttó 24.000 Ft)
• BKK bérlet (készpénzben kifizetve)
• cafeteria (próbaidő leteltét követően 15 000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
Emailben: 729c6d49@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.