Óvodapedagógus - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Majd Megnövök Baptista Óvoda

Óvodapedagógus

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.03.
óvodapedagógus
Budapest 21. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 21. ker. , űrhajós utca 4
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
1 fő óvodapedagógus: heti / 40 órában. Munkaidő általában 7:00-től 15:20-ig tart. Időnként előfordul délutános műszak is, 8:40-től 17:00 óráig. OVIKRÉTA ismerete előnyt jelenthet, de nem feltétel. BTMN és SNI gyermekeket is ellátunk (az Alapító Okirat szerint: beszédfogyatékosság és/vagy pszichés fejlődési zavar Szakértői papír alapján). Az egyéni fejlesztéshez a személyi feltételek (logopédus, fejlesztő-gyógypedagógus, óvodapszichológus) biztosítottak.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Amit az ovinkról tudni érdemes:
Fenntartónk a Baptista Szeretetszolgálat. Működésünk a mindenkor hatályos jogszabályok, törvények szerint történik. Önálló gazdálkodású intézmény vagyunk.
A hátrányos helyzetű, szegény gyermekek óvodai nevelését, iskolára való felkészítését vállaltuk. Fontosnak tartjuk az elfogadást, az empatikus nevelési attitűdöt a gyerekek és családjaik iránt, a dolgozók közötti egymást segítő magatartást.
Gyermekeink és családjuk, valamint dolgozóink nagy része roma származású.
Ha szeretnél közénk tartozni szeretettel várjuk a jelentkezésed:
+36 20 422 2782 telefonszámon, vagy a majd.megnovok@baptistaoktatas.hu e-mail címen.
Üdvözlettel: Kosztyi Veronika óv-helyettes és Bartha Csilla óv.
Amit kínálunk
majd.megnövök@baptistaoktatas.hu

Tel.szám: 06204222782
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 21. ker. , Űrhajós u. 4./a