Óvodai dajka - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Majd Megnövök Baptista Óvoda

Óvodai dajka

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.03.
dajka
Budapest 21. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Általános iskola
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 21. ker. , űrhajós utca 4
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - dajka
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- 1 fő dajka állás: heti / 40 órában, maximum 20 fős gyermekcsoport mellé, egyelőre 2 éves szerződéssel. Amennyiben jól érzed magad körünkben, az álláshely átcsoportosítással határozatlan idejűvé válhat. A dajkaképző már nem feltétel, és elég a 8 általános is.
Feladatok: a gyermekek körüli teendők. Nálunk kibővültek a gondozási feladatok, esetenként fürdetünk, hajat vágunk, mosunk a gyermekekre. A tárgyi feltételek biztosítottak.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Amit az ovinkról tudni érdemes:
Fenntartónk a Baptista Szeretetszolgálat. Működésünk a mindenkor hatályos jogszabályok, törvények szerint történik. Önálló gazdálkodású intézmény vagyunk.
A hátrányos helyzetű, szegény gyermekek óvodai nevelését, iskolára való felkészítését vállaltuk. Fontosnak tartjuk az elfogadást, az empatikus nevelési attitűdöt a gyerekek és családjaik iránt, a dolgozók közötti egymást segítő magatartást.
Gyermekeink és családjuk, valamint dolgozóink nagy része roma származású.
Ha szeretnél közénk tartozni szeretettel várjuk a jelentkezésed:
+36 20 422 2782 telefonszámon, vagy a majd.megnovok@baptistaoktatas.hu e-mail címen.
Üdvözlettel: Kosztyi Veronika óv-helyettes és Bartha Csilla óv.
Amennyiben érdeklődsz irántunk, a többi infót az alábbi linkre kattintva találod az ovi WEB-oldalán.
Amit kínálunk
majd.megnovok@baptistaoktatas.hu

Tel. 06204222782
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 21. ker. , Űrhajós u. 4./a