Napközis tanítói állás - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Napközis tanítói állás

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.03.
napközis tanár
Mosonmagyaróvár - Győr-Moson-Sopron vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.31.
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron vármegye - Mosonmagyaróvár , Fő u. 4.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - napközis tanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Mosonmagyaróvárra a Piarista Iskolába keresünk tanítót napközis órák ellátásra.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Elkötelezett, kisgyermekeket szerető, munkájára igényes, szakmaiságra törekvő kollégát keresünk.
Amit kínálunk
Támogató légkör, fegyelmezett, illemtudó diákok, segítőkész, befogadó tantestület.
Önéletrajzot, rövid motivációs levelet és szakmai végzettséget igazoló dokumentumokat várunk az iskola@movar.piarista.hu vagy az igazgato@movar.piarista.hu címre. Érdeklődni a 06707039185-os telefonszámon lehet.

Kapcsolat
Név:
Cím:
Győr-Moson-Sopron vármegye - Mosonmagyaróvár , Fő utca 4.