Esetfelelős - Támogatott Lakhatás - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Esetfelelős - Támogatott Lakhatás

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.04.
szociális munkás
Őrbottyán - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Őrbottyán , Arany János utca
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Általános feladatok
• az ellátottak igényeinek/szükségleteinek megfelelő szolgáltatások nyújtása, illetve abban való aktív részvétel
• az önálló életvitel fenntartása, segítése érdekében – a mentálhigiénés, szociális munka körébe tartozó és egyéb támogató technikák alkalmazásával végzett – esetvitel.
• segítségnyújtás testi és lelki egészségük karbantartásában
• személyes és szociális területen való segítségnyújtás
Az esetfelelős mindennapi feladatai:
• szolgáltatási terv elkészítése az érintettek bevonásával
• a tervben megfogalmazott célok elérésének segítése
• egyéni esetkezelés
• a támogatott lakhatásban élő személyek szociális ügyintézésének támogatása
• a támogatott lakhatásban élő személyek teljes adminisztrációjának vezetése
• a támogatott lakhatásban élő személyek döntéseinek támogatása
• a segítői munkát végző csoport munkájának koordinálása
• a közösségi alapú befogadás elősegítése
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Elvárások
• végzettséged: felsőfokú
• elkötelezett vagy a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt
• megbízható és felelősségteljes vagy
• büntetlen előélettel rendelkezel
Előnyt jelent, ha:
• szakirányú végzettséged van
• korábban szereztél már tapasztalatot szociális intézményben
• súlyosan és halmozottan fogyatékos személyek támogatásával már foglalkoztál
Amit kínálunk
Amit ajánlunk
- Versenyképes bércsomag:
• garantált bérminimum
• munkahelyi pótlék
• szociális ágazati pótlék (végzettségtől és tapasztalattól függően)
• vezetői pótlék
- Béren kívüli juttatások:
• próbaidő után 15.000 Ft SZÉP kártya hozzájárulás havonta
• munkába járás költségének támogatása
• iskolakezdési támogatás évente egyszer
- Támogató és családias légkör
- Szakmailag innovatív, fejlődésre kész, törekvő munkatársak
- Kellemes környezetben, jó munkakörülmények között dolgozhatsz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a tlhalozat@maltai.hu e-mail címen.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.