KÖZPONTI ELLÁTÁSSZERVEZŐ - Egyházi Állásportál

KÖZPONTI ELLÁTÁSSZERVEZŐ

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.05.
nővér, ápoló, főnővér, személyi, szakmai asszisztens, egyéb
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Technikum
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-2 év
Betölthetőség időpontja:
2024.08.05.
Jelentkezési határidő:
2024.08.05.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Bem rakpart 28.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - főnővér
Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Lakossági és intézményi egészségügyi ellátásszervezés a központi régióban
• Kapcsolattartás a programban érintett egészségügyi és szociális intézményekkel
• Betegutak rendszerszintű követése
• Telemedicinális rendszerű egészségügyi ellátásszervezés országos és regionális szintű folyamatainak irányítása, ellenőrzése, minőségbiztosítása, folytatólagos fejlesztése
• Regionális egészségügyi ellátásszervezők munkájának közvetlen támogatása
• Ellátásszervezést támogató és betegút követő informatikai rendszer fejlesztésében való szakmai részvétel
• Újonnan belépő regionális ellátásszervező munkatársak képzése, képzési anyagok frissítése
• Közreműködés a telemedicinális eljárásrend releváns részeinek kidolgozásában
• Statisztikai adatszolgáltatás és témaspecifikus szakmai összefoglalók készítése
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• Középfokú végzettség
• Minimum 2 év szakmai tapasztalat az egészségügyi menedzsment, minőségügy és kontrolling területén
• Középszintű felhasználói informatikai képzettség
• Folyamatos szakmai fejlődés igénye
• Jó problémamegoldó képesség
• Precíz, gondos munkavégzés, kifogástalan adatkezelés
• Jó asszertív kommunikációs készség szóban és írásban
• Önálló és proaktív munkavégzési képesség
• A szabályzatok és a határidők pontos betartása
• Folyamatszemléletű, strukturált gondolkodás
• Empátia, szociális érzékenység
Amit kínálunk
• Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
• Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre
• Versenyképes javadalmazás és alkalmazotti juttatások
• Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség, hazai viszonylatban egyedülálló, innovatív tudásanyag megszerzése
• Egyéb (béren kívüli) támogatások, SZÉP-kártya
• Támogató munkahelyi légkör
• Szakmai véleményekre és fejlesztési javaslatokra nagyfokú nyitottság
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunk munkájához, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a efb8001f@hr.maltai.hu e-mail címre.
Előnyök
• Egészségügyi szervező alapképzettség
• Szakirányú oktatási tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány és aktív gépjárművezetői tapasztalat
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap:
Csatolmány