Keressük ÓVÓNÉNINKET! - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Liliomkert Katolikus Óvoda

Keressük ÓVÓNÉNINKET!

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.05.
óvodapedagógus
Budapest 18. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
pályakezdő több éves gyakorlat
Betölthetőség időpontja:
2024.07.08.
Jelentkezési határidő:
2024.07.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 18. ker. , Wlassics Gyula Utca 84
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Liliomkert Katolikus Óvoda keres pályakezdő vagy több év szakmai gyakorlattal rendelkező óvodapedagógust, teljes munkaidőben, AZONNALI kezdéssel.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Lelkes, kreatív, aki szeret csapatban dolgozni, felelősséget vállal munkájára, kellő rugalmassággal, kommunikációs rátermettséggel és önfejlődési vággyal rendelkezik. Katolikus hit szerinti életvitel.
Amit kínálunk
családias légkör, támogató és befogadó nevelő közösség
• szakmai támogatás
• pedagógus életpályamodell rendelkezései szerinti bér és bérpótlék a munkáltató döntése szerint
• homogén gyermekcsoportok
• esztétikus, korszerű tárgyi feltételek
Fényképes önéletrajzokat az igazgato@liliomkertovi.hu e-mail címre várunk.
Érdeklődni lehet Lukács Mária óvodavezetőnél: 06-30-522-23-73.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 18. ker. , Wlassics Gyula u. 84/a