Tanító - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Vámospércsi Mátyás Király Református Általános Iskola és AMI

Tanító

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.06.
pedagógus
Vámospércs - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.22.
Jelentkezési határidő:
2024.08.15.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Vámospércs , Iskola utca 1.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógus
Illetmények juttatások
Pedagógus besorolás szerinti bér, munkába járás támogatása, esélyteremtési támogatás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Tanítói/osztályfőnöki feladatok ellátása első osztályban a vonatkozó jogszabályokban, az intézményi dokumentumokban és a munkaköri leírásban meghatározottak szerint.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Gyermekközpontúság, rugalmas problémamegoldási képesség, jó kommunikációs készség, keresztyén szemlélet elfogadása.
Amit kínálunk
Keresztyén szemléletű, összetartó, fiatalos nevelőtestületi közösség.
A pályázat benyújtásának módja:
Postai úton az intézmény címére: Vámospércsi Mátyás Király Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4287 Vámospércs, Iskola u. 1.
Elektronikus úton:
Gyarmati Attila Mihály igazgató részére az iskola.vamospercs@gmail.com e-mail címre.
Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: tanító
Kapcsolat
Név:
Cím:
Hajdú-Bihar vármegye - Vámospércs , Iskola u. 1.