Informatika- bármely szakos tanár - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Aranyalma Református Általános Iskola, Óvoda és Mini Bölcsőde

Informatika- bármely szakos tanár

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.08.
informatika tanár
Balatonfőkajár - Veszprém vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.07.31.
Munkavégzés helye:
Veszprém vármegye - Balatonfőkajár , Árpád utca 1/a.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Informatika- bármely szakos tanárt keresünk határozatlan időtartamú köznevelési foglalkoztatotti jogviszonyban.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Szakirányú felsőfokú végzettség, büntetlen előélet és annak igazolása, hogy a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény 27§ (1)-(3) bekezdésében meghatározott kizáró okok vele szemben nem állnak fenn.
Amit kínálunk
Szükség esetén szolgálati lakást az intézmény tud biztosítani.
Jelentkezni önéletrajz benyújtásával a csarefi@gmail.com címen lehet.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Veszprém vármegye - Csajág , Szabadság utca 1-3.