Terápiás munkatárs - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Terápiás munkatárs

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.08.
gyógypedagógus
Páty - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.08.
Jelentkezési határidő:
2024.08.08.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Páty , Csilla von Boeselager u. 3/A
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - gyógypedagógus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Feladatok:
• A régió által működtetett fogyatékos személyek nappali ellátásaiban (Monor, Budaörs, Páty, Tököl) egyéni, illetve csoportos gyógypedagógiai fejlesztések végzése, a fejlesztési folyamatok támogatása, jó gyakorlatok kidolgozásának támogatása
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Elvárások:
• Iskolai végzettség: bármely szakos gyógypedagógus,
• Büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Fogyatékos személyek szociális ellátása kapcsán szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
Amit kínálunk:
• Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, munkahelyi pótlék, szociális ágazati pótlék besorolás szerint, utazási költségtérítés, cafetéria
• Támogató munkakörnyezet
Emailben: b1d14a96@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.