Pszichológus - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Református Szeretetszolgálat

Pszichológus

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.08.
pszichológus
Debrecen - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.08.
Jelentkezési határidő:
2024.08.08.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Debrecen , Ibolya utca 22.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - pszichológus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Gyermekekkel és fiatal felnőttekkel való egyéni, csoportos megsegítés, személyiségfejlesztés, ill. a gyermekekkel foglalkozó szakemberek munkájának segítése tanácsadással. Nevelőszülők kiválasztásában, támogatásában való feladatellátás. Pszichológus team munkájában való részvétel.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Pszichológus diploma;
Cselekvőképesség;
Magyar állampolgárság;
Büntetlen előélet.
Amit kínálunk
A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.
kizárólag elektronikus formában a(z) keletineveloszulo@diakonia.hu email címre a benyújtandó dokumentumok megküldésével.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.