Szociális gondozó - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Szociális gondozó

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.09.
szociális gondozó és ápoló
Budapest 01. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.08.08.
Jelentkezési határidő:
2024.08.08.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Fő feladatok: az intézményben élő 14 fő hajléktalan férfi egyénre szabott gondozása a főnővér iránymutatása alapján.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Képesítési feltételek:
• szociális gondozó és ápoló végzettség vagy folyamatban lévő képesítés megkezdése
• büntetlen előélet
Amit kínálunk
Juttatás:
• KJT szerinti alapbér
• Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• Szakdolgozói pótlék (bruttó 70 000 Ft)
• Munkahelyi pótlék (bruttó 24 000 Ft)
• Műszakpótlék
• Cafeteria (próbaidő leteltét követően 15000 Ft Szép Kártya/hó)
• Budapesti lakcímmel rendelkezők számára Budapest-bérlet
• Budapesten kívülről ingázók részére Budapest-bérlet és a helyközi utazás költségeinek 86 %-os támogatása
• Kis létszámú intézmény, barátságos munkakörnyezet, befogadó csapat
Emailben: 04a0c408@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.